AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

Cross workout
Prowadzący:   Michał Krzak
     
Kontakt:   +48 606 451 385
         
           
Kiedy i gdzie:   Czwartek 16:00 - 17:30 Katowice, ul. Grażyńskiego (wydział PiPs)
  ......      
         
        ..........  

O nas:

 

 

 

Uczestnictwo w zajęciach uprawnia do zaliczenia wychowania fizycznego.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS UŚ

Brak dodatkowych opłat za zajęcia.

 

Cross workout to trening, którego celem jest kształtowanie zdolności wytrzymałościowo-siłowych. Oparty jest na ćwiczeniach nie tylko zróżnicowanych, ale też intensywnych, co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z podstaw Cross Training jest koncepcja “ruchów funkcjonalnych” takich jak np.: przysiady czy martwy ciąg (podnoszenie dowolnego przedmiotu z ziemi), które uruchamiają szereg stawów przy każdej czynności. Podczas zajęć wykorzystujemy obciążenie własnego ciężaru ciała, obciążenia zewnętrzne, takie jak: odważniki kulowe, sztangi, liny, hantle, piłki lekarskie oraz inne przybory, które w efektywny sposób kształtują nasze ciało.

Cross Workout to zabawa, radość ruchu i nauki ciągle nowych elementów, sportowe wyzwania i przełamywanie barier. Rywalizacja z czasem, z samym sobą, jest istotnym elementem tego treningu. Dlaczego? Ponieważ czas pozwala Ci zdyscyplinować trening, obserwować i mierzyć efekty Twojej pracy oraz mobilizuje Cię do tego, aby za każdym razem angażować się w trening na 100%. Zaangażowanie jest podstawą osiągania celów na treningu, niezależnie czy chcesz schudnąć czy zbudować silne ciało.

.........................

 

 

 

 

     
     

 

11 września 2015

TRENER:

  • Michał Krzak

 

KONTAKT:

  • 606 451 385

 

KOSZT:

  • karta AZS UŚ
  • CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

ul. Grażyńskiego 53, K-ce, PiPs

Cross Workout to trening, którego celem jest rozwój zdolności siłowych, wytrzymałościowych i zwinnościowych oraz skuteczne kształtowanie sylwetki. Kombinacja ćwiczeń Cross to idealny trening dla osób, którym zależy na  wzmocnieniu swoich mięśni, osób, które chcą urozmaicić swój trening z innej dyscypliny oraz dla tych,  którzy typowy trening w siłowni uważają za zbyt nudny. Intensywność treningu pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy, a odpowiedni dobór ćwiczeń efektywnie kształtuje wszystkie główne grupy mięśniowe. Dzięki zdjęciom Cross Workout wzmocnisz swoje nogi, pośladki, mięśnie tułowia oraz obręczy barkowej, poprawisz swoją  wydolność i sprawność fizyczną. A wszystko przy dźwiękach energetycznej muzyki.

 

 

Uczestnictwo w zajęciach uprawnia do zaliczenia wychowania fizycznego.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS UŚ.

©2019 AZS UŚ