AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

 

   

 

 

SEKCJE  AZS UŚ 

AEROBIK

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN

KUNG-FU

LACROSSE MĘŻCZYZN

LACROSSE KOBIET

KOSZYKÓWKA KOBIET

NARCIARSTWO

PIŁKA RĘCZNA KOBIET

LEKKOATLETYKA

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 19:00

ŚRODA 17:30 - 18:30

AEROBIK SPORTOWY

AEROBIC TEAM

AIKIDO

BADMINTON

BADMINTON KIDS

BOKS

BRYDŻ SPORTOWY

WTOREK 18:30 - 20:00

CZWARTEK 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

CZWARTEK 17:30 19:00

ŚRODA 19:00 - 20:30

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

WTOREK 20:00 - 21:30

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

PIĄTEK 13:45 - 15:15

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

WTOREK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 - 21:30

WTOREK 19:30 - 21:00

CZWARTEK 16:15 - 17:45

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 21:45

ŚRODA 19:00 - 21:45

PIĄTEK 20:15 - 21:15

WTOREK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 16:30 - 18:00

CZWARTEK 16:00 - 18:00

WTOREK 17:30 - 19:00

ŚRODA 16:00 - 17:30

CROSS WORKOUT

ERGOMETR WIOŚLARSKI

FUTSAL MĘŻCZYZN

FUTSAL KOBIET

KARATE KYOKUSHIN

KARATE TRADYCYJNE

KENDO

JOGA

FAKULTET BASEN

FITNESS

JUDO

KOLARSTWO GÓRSKIE

SALSA

PŁYWANIE

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

SAMOOBRONA

SQUASH

TENIS STOŁOWY

TENIS ZIEMNY

TRÓJBÓJ SIŁOWY

ZUMBA

LADY STYLING

SNOWBOARD

SZACHY

SIATKÓWKA KOBIET

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN

TANIEC JAZZOWY

TANIEC TOWARZYSKI

ŚRODA 18:30 - 20:00

CZWARTEK 18:45 - 20:15

PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00

ŚRODA 15:30 - 17:00

ŚRODA 17:00 - 18:30

 

ŚRODA 19:30 - 21:30

PIĄTEK 20:00 - 22:00

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 18:30 - 20:00

WTOREK 20:30 - 22:00

ŚRODA 20:30 - 22:00

ZAJĘCIA  W SEMESTRZE LETNIM

WTOREK 11:30 - 13:00

 

PONIEDZIAŁEK 16:30 - 18:00

CZWARTEK 16:30 -18:00

WTOREK 18:45 - 20:15

CZWARTEK 18:45 - 20:15

PONIEDZIAŁEK 16:15 - 17:45

 

PONIEDZIAŁEK 19:30 - 21:00

 

WTOREK 18:30 - 20:00

 

WTOREK 20:15 - 21:45

CZWARTEK 20:15 - 21:45

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 18:00 - 19:30

ŚRODA 17:00 18:30

PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00

WTOREK 19:00 - 20:30

CZWARTEK 20:00 - 21:30

ŚRODA 15:30 - 17:00

PIĄTEK 15:30 - 17:00

WTOREK 17:15 - 20:15

 

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

PIĄTEK 18:30 - 20:00

WTOREK 19:00 - 20:30

CZWARTEK 20:00 - 21:30

ŚRODA 19:30 - 21:30

PIĄTEK 20:00 - 22:00

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 19:30

CZWARTEK 18:00 - 19:30

ŚRODA 11:30 - 13:00

CZWARTEK 20:00 - 21:30

WTOREK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 20:00 - 21:00

ŚRODA 17:00 - 18:30

 

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

 

WTOREK 16:00 - 17:30

 

ŚRODA 9:30 - 11:00

 

ŻEGLARSTWO

RUEDA DE CASINO

WSPINACZKA

BIEGI PRZEŁAJOWE

SOBOTA 10:00 - 11:30

WTOREK 15:30 - 17:00

 

DISC GOLF