Akademicki    Związek    Sportowy    Uniwersytetu  Śląskiego

Kliknij mnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aerobik 17/18

wtorek 19:30 - 20:30
czwartek 19:00 - 20:00

 

 

Aerobik sportowy 17/18

poniedziałek 17:00 - 18:30
środa 17:00 - 18:30

 

 

Aikido 17/18

poniedziałek 20:00 - 21:30
piątek 17:00 - 18:30

 

 

Akrobatyka - XMA 17/18

poniedziałek 19:00 - 21:00
czwartek 19:00 - 21:00

 

 

Żeglarstwo 17/18

wtorek        18:30 - 20:00

 

Badminton 17/18

poniedziałek 17:30 - 19:00
wtorek 20:00 - 22:00

 

 

Biegi przełajowe 17/18

sobota 10:00 - 11:30
   

 

 

Boks 17/18

poniedziałek   17:00 - 18:30  
   

 

 

Brydż sportowy 17/18

  poniedziałek 17:00 - 18:30
 
  środa              18:30 - 20:00

 

 

 

Cross workout 17/18

wtorek      17:00 - 18:00
   

 

 

Badminton KIDS 17/18

poniedziałek 17:30 - 19:00
wtorek 16:30 - 18:00

czwartek           16:00 - 18:00    

 

Fitness 17/18
(trener personalny)

poniedziałek 18:30 - 20:00
środa 18:30 - 20:00

 

 

Ergometr wioślarski 17/18

poniedziałek 17:00 - 18:30
środa 17:00 - 18:30

 

 

Futsal Kobiet 17/18

poniedziałek   20:00 - 21:30
środa   20:30 - 22:00

 

 

Futsal Mężczyzn 17/18

poniedziałek 19:00 - 20:30
czwartek 20:00 - 21:30

 

 

Joga 17/18
 

poniedziałek  20:00 - 21:30

wtorek            19:30 - 21:00 

piątek           8:00 - 9:30

 

 

Judo 17/18

wtorek

17:00 - 19:00

czwartek 17:00 - 18:30

 

 

Kendo 17/18

wtorek 20:00 - 22:00
piątek 20:00 - 21:30

 

 

Karate tradycyjne 
17/18

   
środa 18:30 - 20:00

 

 

Karate Kyokushin 17/18

poniedziałek 17:00 - 18:30
czwartek 17:00 - 18:30

 

 

Klub Działacza 17/18

                   7/24 ;)
    
    

 

Kung-Fu 17/18

poniedziałek 20:00 - 22:00
czwartek 20:00 - 22:00

 

 

Koszykówka Mężczyzn 17/18

poniedziałek 20:00 - 21:30
czwartek 17:00 - 18:30

 

 

Koszykówka Kobiet 17/18

poniedziałek 18:30 - 20:00
środa 17:00 - 18:30

 

 

Kolarstwo górskie 17/18

piątek   17:00 - 18:30
    

 

 

Piłka ręczna kobiet 17/18

wtorek

środa

19:30 - 21:00

20:00 - 21:30

czwartek 15:30 - 17:00

 

 

Narciarstwo Alpejskie 17/18

wtorek 17:00 - 18:30
   

 

 

Lekkoatletyka 17/18

poniedziałek 16:30 - 18:00
czwartek 16:30 - 18:00

 

 

Lacrosse kobiet 17/18

poniedziałek   18:30 - 20:30  
    

 

 

Samoobrona/

    Systema 17/18

poniedziałek   18:30 - 20:00

piątek               18:30 - 20:00
   

 

 

Salsa 17/18

środa    17:00 - 18:30
   

 

 

Pływanie 17/18

wtorek 20:00 - 21:30
czwartek 20:00 - 21:30

 

 

Piłka nożna 17/18

zajęcia w semestrze letnim

    

 

 

Squash 17/18

piątek 13:00 - 16:00
   

 

 

Snowboard 17/18

poniedziałek 19:00 - 21:00
czwartek 19:00 - 21:00

 

 

Siatkówka Mężczyzn 17/18

poniedziałek 19:00 - 21:00
środa 18:30 - 20:30

 

 

Siatkówka Kobiet 17/18

wtorek   17:00 - 18:30
czwartek   15:30 - 18:00

 

Tenis Stołowy 17/18

poniedziałek 17:00 - 20:00
czwartek 17:00 - 20:00

          

 

Taniec towarzyski 17/18

wtorek 17:00 - 20:00
   

 

 

Taniec Jazzowy 17/18

czwartek          15:30 - 17:00

 

Szachy 17/18

   wtorek       16:00 - 17:30
   

 

Zumba 17/18

 

czwartek 20:00 - 21:00
   

 

 

Wspinaczka 17/18

środa 18:00 - 20:00
   

 

 

Trójbój siłowy 17/18

wtorek      17:00 - 18:30
czwartek 17:00 - 18:30

 

 

Tenis ziemny 17/18

wtorek        14:00 - 16:00

piątek          19:30 - 21:30

 

 

 

Wspinaczka  Bouldering 17/18

wtorek          15:30 - 17:00

 

Piłka ręczna mężczyzn 17/18

 

wtorek

środa

19:30 - 21:00

20:00 - 21:30

czwartek 15:30 - 17:00

 

 

Lacrosse mężczyzn 17/18

piątek   18:30 - 20:30
    

 

 

Zajęcia rekreacyjno- rehabilitacyjne 17/18

poniedziałek  
środa 18:30 - 19:30

piątek               18:30 - 19:30 

 

Cheerleading 17/18

poniedziałek   18:30 - 20:00

 

czwartek          19:00 - 20:00