Akademicki Związek Sportowy  Uniwersytetu Śląskiego

Kliknij mnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pobierz:

 

- Komunikat organizacyjny nr 1                          - Regulamin techniczny                                            - Plakat

Grupy po losowaniu

Komunikat organizacyjny nr 2

Wyniki

 

 

 

 

AMP W FUTSALU MĘŻCZYZN Półfinał D

31.01 -03.02.2019.

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

1.  

Uniwersytet Opolski

1 . 

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu     

2.

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy      

im. Jana Długosza w Częstochowie     

2.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

3.

Politechnika Śląska w Gliwicach

3.

Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej

 

 

4.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 

 

GRUPA C

 

GRUPA D

1.  

Uniwersytet Śląski w Katowicach  

1.  

Politechnika Wrocławska                                                     

2.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu         

2.

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

3.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie       

3.

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

4.

Uniwersytet Wrocławski

4.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

 

 

PIĄTEK 01.02.2019

 

HALA SZOPIENICE - ul. 11 listopada 16

Godzina

Nr

meczu

Mecz

Wynik

9:00

1

UPr Wrocław

    -    

UWr Wrocław

4 : 3

10:10

3

UE Katowice

    -   

Akademia WSB

5 : 4

11:20

5

UŚ Katowice

    -   

PWSZ Nysa

10 : 4

12:30

7

AWF Wrocław

    -   

ŚUM Katowice

11 : 2

13:40

9

UPr Wrocław

    -   

UŚ Katowice

1 : 3

15:00

11

ŚUM Katowice

    -   

UE Katowice

5 : 4

16:10

13

PWSZ Nysa

    -   

UWr Wrocław

1 : 7

17:20

14

Akademia WSB

    -   

AWF Wrocław

2 : 8

 

 

HALA PSZCZELNIK - Park Pszczelnik 3, Siemianowice Śląskie

Godzina      

Nr

  meczu   

Mecz

Wynik

    9:00  

2

          PWr Wrocław      

      -     

UE Wrocław

5 : 4

10:15

4

PMWSZ w Opolu 

-

AWF Katowice

3 : 7

11:30

6

UHP Częstochowa  

-

PŚ Gliwice

1 : 3

12:45

8

UE Wrocław

-

AWF Katowice

2 : 2

14:00

10

PWr Wrocław

-

PMWSZ w Opolu

5 : 1

15:15

12

UO Opole

-

UHP Częstochowa

2 : 7

 

 

SOBOTA 02.02.2019

 

HALA SP 54 - ul. Wojciecha 9, Katowice

Godzina

Nr

meczu

Mecz

Wynik

10:00

15

UWr Wrocław

    -   

UŚ Katowice

1 : 0

11:15

17

Akademia WSB

 -

ŚUM Katowice

6 : 0

12:30

19

PWSZ Nysa

 -

UPr Wrocław

5 : 6

13:45

21

AWF Wrocław

 -

UE Katowice

9 : 4

 

 

 

HALA PSZCZELNIK - Park Pszczelnik 3, Siemianowice Śląskie

Godzina

Nr

meczu

Mecz

Wynik

10:00

16

PWr Wrocław

    -    

AWF Katowice

4 : 9

11:15

18

PMWSZ w Opolu

-

UE Wrocław

2 : 4

12:30

20

UO Opole

-

PŚ Gliwice

1 : 6

 

 

WYNIKI PO ELIMINACJACH

 

GRUPA A

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Politechnika Śląska Gliwice

2

6

9 : 2

2.

UHP Częstochowa

2

3

8 : 5

3.

Uniwersytet Opolski

2

0

3 : 13

 

 

GRUPA B

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AWF Wrocław

3

9

28 : 8

2.

Akademia WSB

3

3

13 : 18

3.

UE Katowice

3

3

12 : 13

4.

ŚUM Katowice

3

3

7 : 21

 

 

GRUPA C

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Uniwersytet Śląski

3

6

13 : 6

2.

Uniwersytet Wrocławski

3

6

11 : 5

3.

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

3

6

11 : 11

4.

PWSZ Nysa

3

0

10 : 23

 

 

GRUPA D

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AWF Katowice

3

7

18 : 9

2.

Politechnika Wrocławska

3

6

14 : 14

3.

UE Wrocław

3

4

10 : 9

4.

PMWSZ Opole

3

0

6 : 16

 

 

SOBOTA 02.02.2019

 

HALA SP 54 - ul. Wojciecha 9, Katowice


Mecz o miejsca IX-XII
 

Godz. 16:00 22  UE Katowice -  Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 4 : 8

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

Godz. 17:15 24  Akademia WSB –  Uniwersytet Śląski 1 : 2

 

Godz. 18:30 26  Uniwersytet Wrocławski –  AWF Wrocław 3 : 5

 

 

 

HALA PSZCZELNIK - Park Pszczelnik 3, Siemianowice Śląskie


Mecz o miejsca IX-XII
 

Godz. 14:30 23  Uniwersytet Opolski –  UE Wrocław 2 : 4

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

Godz. 15:45 25  Politechnika Śląska  –   Politechnika Wrocławska 5 : 2

 

Godz. 17:00 27  AWF Katowice  –   UHP Częstochowa 6 : 3

 

 

 

 

NIEDZIELA 03.02.2019

 

HALA SP 54 - ul. Wojciecha 9, Katowice

 

PÓŁFINAŁY

 

Godz. 9:30 28 Uniwersytet Śląski – Politechnika Śląska 6 : 4

 

 

Godz. 10:45 30 AWF Wrocław – AWF Katowice 5 : 7

 

 

Mecz o miejsce IX

 

Godz. 12:00 32 Uniw.Przyrodniczy Wrocław - UE Wrocław 4 : 3

 

 

MECZ O III MIEJSCE

 

Godz. 13:00 34 Politechnika Śląska – AWF Wrocław 9 : 2

 

 

Finał AMP w Futsalu Mężczyzn 2019

 

 

Godz. 14:30 Uniwersytet Śląski – AWF Katowice 5 : 3

 

 

 

NIEDZIELA 03.02.2019

HALA PSZCZELNIK - Park Pszczelnik 3, Siemianowice Śląskie

 

MECZE O MIEJSCA V - VIII

        

Godz. 9:00 29 Akademia WSB – Politechnika Wrocławska 2 : 1

 

 

Godz. 10:30 31 Uniwersytet Wrocławski – UHP Częstochowa 2 : 4

 

 

MECZ O XI MIEJSCE

 

Godz. 11:30 33 UE Katowice – Uniwersytet Opolski 3: 3 (r.k. 5:4)

 

 

MECZ O VII MIEJSCE

 

Godz. 12:30 35 Politechnika Wrocławska – Uniwersytet Wrocławski 0 : 2

 

 

MECZ O V MIEJSCE

 

Godz. 13:30 37 Akademia WSB – UHP Częstochowa 1 : 4

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

                                                         1. UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH

                                                         2. AWF Katowice

                                                         3. Politechnika Śląska w Gliwicach

                                                         4. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

                                                         5. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie

                                                         6. Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej

                                                         7. Uniwersytet Wrocławski

                                                         8. Politechnika Wrocławska

                                                         9. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

                                                         10. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

                                                         11. Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

                                                         12. Uniwersytet Opolski

                                                         13-15. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

                                                         13-15. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

                                                         13-15. Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

 

Najlepszy zawodnik

 

Grzegorz Górka (AWF Katowice)

 

Najlepszy bramkarz

 

Mateusz Tokarczyk (UŚ Katowice)

 

Najlepszy strzelec

 

Aleksander Muzyka (AWF Wrocław)