PÓŁFINAŁ 1.

 

 

sandi 7 - Schwarze Tod 2-0

 

 

PÓŁFINAŁ 2.

 

 

Paulaaok - Drax2212 2-0

 

 

 

MECZ O III MIEJSCE

 

 

Schwarze Tod - Drax2212 1-0 

 

 

 

FINAŁ

 

 

sandi 7 - Paulaaok 0-1

 
 

KLASYFIKACJA PO FAZIE GRUPOWEJ

 

1. sandi7

6

----------------------

1. Paulaaok

6

2. Drax2212

4

 

2. Schwarze Tod

4

3. Goodboi

2

 

3. taz-baz

2

4. Xuxi

0

 

4. Amigowiec

0

 

 GRUPA F

 

  • A2 taz-baz
 

 

  • B1  Paulaaok
 

 

  • C1 Schwarze

 

 

 

  • D2  Amigowiec
   
     

F1 - F2

 taz-baz-Paulaaok 0-2

F3 - F4

 Schwarze - Amigowiec 2-0

F2 - F4

 Paulaaok - Amigowiec 2-0

F4 - F1

 Amigowiec - taz-baz 0-2

F1 - F3

 taz-baz - Schwarze 0-2

F2 - F3

 Paulaaok - Schwarze 2-0

 

 

 GRUPA E

 

  • A1 Drax2212
 

 

  • B2 sandi7
 

 

  • C2 Xuxi
 

 

 

  • D1 GoodBoi
   
     

E1 - E2

Drax2212 - sandi7 0-2

E3 - E4

Xuxi - Goodboi 0-2

E2 - E4 

sandi7 - Goodboi 2-0

E4 - E1

Goodboi - Drax2212 0-2

E1 - E3

Drax2212 - Xuxi 2-0

E2 - E3

sandi7 - Xuxi 2-0

 

 GRUPA c

 

  • C1

Enot1k

 

  • C2

Xuxi

 

  • C3

Polok

 

  • C4

BloodyMango

 

  • C5

Michna

 
     

C1 - C2

Enot1k - Xuxi 0-2

 

C3 - C4

Polok - BloodyMango 0-2 WO

 

C5 - C1 

Michna - Enot1k 2-0 WO

 

C2 - C4

Xuxi - BloodyMango 0-2

 

C3 - C5

Polok - Michna 0-2

 

C4 - C1

BloodyMango - Enot1k 2-0

 

C2 - C5

Xuxi - Michna 2-0

 

C1 - C3

Enot1k - Polok 2-0 WO

 

C4 - C5

BloodyMango - Michna 2-0

 

C2 - C3

Xuxi - Polok 2-0 WO

 

 GRUPA D

 

  • D1 

Fake_Pizza

 

  • D2

GoodBoi

 

  • D3

MatkaPawła

 

  • D4

Amigowiec

 
     
     

D1 - D2

Fake_Pizza - GoodBoi 0-2

 

D3 - D4

MatkaPawła - Amigowiec 0-2

 

D2 - D4 

GoodBoi  - Amigowiec 2-0

 

D4 - D1

Amigowiec - Fake_Pizza

 

D1 - D3

Fake_Pizza - MatkaPawła 2-0

 

D2 - D3

GoodBoi  - MatkaPawła 2-0

 
     
     
     
 

 

 GRUPA A

 

  • A1 Drax2212
  • A2 Portman
  • A3 Klikando
  • A4 imthespace
  • A5 taz-baz

 

A1 - A2 Drax2212 - Portman 2-0

A3 - A4 Klikando - imthespace 2-0 WO

A5 - A1 taz-baz - Drax2212 0-2

A2 - A4 Portman - imthespace 2-0 WO

A3 - A5 Klikando - taz-baz 0-2

A4 - A1 imthespace - Drax2212 0-2 WO

A2 - A5 Portman - taz-baz 0-2 WO

A1 - A3 Drax2212 - Klikando 2-0

A4 - A5 imthespace - taz-baz 0-2 WO

A2 - A3 Portman - Klikando 0-2 WO

 

 

 

 

 

 

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

 

 

 

 

Piątek 01.03.2019 r.

ELIMINACJE SLALOMU GIGANTA KOBIET I MĘŻCZYZN

g.08:15-08:45

Oglądanie tras – uruchomienie wyciągu dla zawodników.

g.08:45

Eliminacje slalomu giganta kobiet i mężczyzn - Zachód – trasa po prawej stronie stoku patrząc od dołu.

W pierwszej kolejności jadą kobiety, następnie po tej samej trasie mężczyźni.

Do drugiego przejazdu eliminacyjnego awansuje 25 kobiet i 30 mężczyzn.

g.08:45

Eliminacje slalomu giganta kobiet i mężczyzn strefy Wschód - trasa po lewej stronie stoku patrząc od dołu.

W pierwszej kolejności jadą kobiety, następnie po tej samej trasie mężczyźni.

Do drugiego przejazdu eliminacyjnego awansuje 35 kobiet i 30 mężczyzn.

g.11:00

Półfinał slalomu giganta kobiet – trasa po prawej stronie stoku patrząc od dołu.
Do przejazdu finałowego awansuje 20 kobiet.

Przy tworzeniu list startowych do finału jako pierwsi będą brani zawodniczki i zawodnicy ze strefy „ZACHÓD”.

g.11:00

Półfinał slalomu giganta mężczyzn – trasa po lewej stronie stoku patrząc od dołu.

Do przejazdu finałowego awansuje 30 mężczyzn.

Przy tworzeniu list startowych do finału jako pierwsi będą brani zawodniczki i zawodnicy ze strefy „ZACHÓD”.

FINAŁ SLALOMU GIGANTA KOBIET I MĘŻCZYZN

g.12:30

Oglądanie tras.

g.13:00

Finał slalomu giganta kobiet i mężczyzn.

Kobiety – trasa po prawej stronie stoku patrząc z dołu - odwrócona dwudziestka.

Mężczyźni – trasa po lewej stronie stoku patrząc z dołu - odwrócona pierwsza piętnastka.

Zawodniczki i pierwsza piętnastka zawodników startuje w odwróconej kolejności w stosunku do miejsc zajętych w Półfinale.
Klasyfikacja końcowa ustalana jest na podstawie sumy przejazdów półfinałowego i finałowego.

g.14:00

Dekoracja kwiatowa na stoku

 

Sobota 02.03.2019 r.

ELIMINACJE BANKED SLALOMU KOBIET I MĘŻCZYZN

g.08:30-08:55

Oglądanie trasy.

g.9:00

Start zawodów - kwalifikuje się 70% najlepszych wyników slalomu giganta. Pierwsi startują najlepsi zawodnicy slalomu, na przemian kobiety i mężczyźni.

13:00

Przejazdy finałowe - 30 najlepszych kobiet i 30 najlepszych mężczyzn z pierwszego przejazdu. Kolejność startów w finale wynika z miejsc zajętych w pierwszym przejeździe.

Klasyfikacja ustalana jest na podstawie czasu przejazdu finałowego.

g.15:00

Dekoracja kwiatowa na stoku.

PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD

g.20:00

Uroczyste zakończenie AMP 2018/2019 w snowboardzie odbędzie się w Wiśle w amfiteatrze przy Rynku.

g.22:00

Impreza przy dolnej stacji wyciągu "Skolnity".

HEROES 3 of Might and Magic

Horn of the Abyss

©AZS UŚ

 

GRUPA B

 

 

  • B1

 sandi7

 

  • B2

 Paulaaok

 

  • B3

 Slowdive

 

  • B4

 Zbojna

 

  • B5

 Draper123

 
     

B1 - B2

sandi7 - Paulaaok 0-2 

 

B3 - B4

Slowdive - Zbojna 2-0 WO

 

B5 - B1 

Draper123 - sandi7 0-2

 

B2 - B4

Paulaaok - Zbojna 2-0 WO

 

B3 - B5

Slowdive - Draper123 0-2 WO

 

B4 - B1

Zbojna - sandi7 0-2 WO

 

B2 - B5

Paulaaok - Draper123 2-0 WO

 

B1 - B3

sandi7 - Slowdive 2-0 WO

 

B4 - B5

Zbojna - Draper 123 0-2 WO

 

B2 - B3

Paulaaok - Slowdive 2-0